icon
1 / 1
avatar

Jééé to fotili o víkendu na for beauty.

9. říj 2024
avatar

@hojda my byli v Brne u jednoho fotografa..videla jsem to uz i v Praze, ale je mozne, ze je to uz i v mensich mestech☺️

9. říj 2024
avatar

@tereza2008 to bylo v Praze na veletrhu.

9. říj 2024
avatar

Je to bozi. Muzu vedet kolik to stalo?

10. říj 2024
avatar

To je paráda

10. říj 2024
avatar

Bozi

10. říj 2024
avatar

Synek říkal, ze to jsou Dupetky 😂

10. říj 2024
avatar
10. říj 2024
avatar

Pecka! U koho v Brně?

10. říj 2024
avatar

Pekne 😉

10. říj 2024
avatar

Z toho by bylo krasne tetování ❤️

10. říj 2024
avatar

@klpoiu
Je to dle rozmeru..my jsme brali 75x105 a platili jsme 3400..je to uu vcetne dopravy a tisku na platno.

10. říj 2024
avatar

@janinasvecova to ano..jen netusim,jak by se tam dali dat ty barvy😊

10. říj 2024
avatar

Krása 😍taky mám uloženo nějakou dobu a čekám,až budu mít narozeniny,tak si to chci přát 😍Přesně vím,kam to povesim.

10. říj 2024
avatar

Tohle je pecka!

10. říj 2024
avatar

@rastynek rozhodne je to uplne neco jineho..u jednoho oka si dovedu predstavit o mensi format. Nam dnes uz doslo platno a je opravdu obrovske

11. říj 2024