Prosim, ty provazky mate klasicky slozene dovnitr a pak napul? To me na tom siti zdrzuje nejvic 🙈🤔
18. bře 2020
tereza2008
autor@herbar to nevím..šila to mamka..já jsem na toto levá😕
18. bře 2020
Prosim, ty provazky mate klasicky slozene dovnitr a pak napul? To me na tom siti zdrzuje nejvic 🙈🤔
@herbar to nevím..šila to mamka..já jsem na toto levá😕
u nás na vesnici v malé masně lidi v rouškách i prodavačka!
manžel šel pro 20 kg masa a snad nebudeme muset vůbec vylízat.
Nakup máme dovezený z rohliku. Kde pravidelně nakupujeme už roky.