icon
avatar
tereza2008
Zpráva byla změněna    26. lis 2020    

Už máme i adventní svícen..hlavně jednoduše☺️

2
avatar

Jeee odkud mas tu hvězdu?

26. lis 2020
avatar

Pepco, ale viděla jsem ji i v Kiku..mám ji ale už 2 roky😕

26. lis 2020
avatar

Měli ji i v Nanu Nana🙂

26. lis 2020
avatar

@tercasv ano, maš pravdu..taky jsem ji tam loni videla☺️

26. lis 2020
avatar

To je hezké...

26. lis 2020