tereza2008
autorPepco, ale viděla jsem ji i v Kiku..mám ji ale už 2 roky😕
26. lis 2020
Měli ji i v Nanu Nana🙂
26. lis 2020
tereza2008
autor@tercasv ano, maš pravdu..taky jsem ji tam loni videla☺️
26. lis 2020
To je hezké...
26. lis 2020
Pepco, ale viděla jsem ji i v Kiku..mám ji ale už 2 roky😕
Měli ji i v Nanu Nana🙂
@tercasv ano, maš pravdu..taky jsem ji tam loni videla☺️
To je hezké...
Jeee odkud mas tu hvězdu?