tereza2008
autor@kachna001 přímo tyhle mýdlové vločky?
20. říj 2021
Taky pouzivam vlocky od alchemistek. Jsem s nima spokojena, obcas to prostridam s tierra verde protoze ho maji u nas v bezobalu, ale vlocky jsou lepsi. Mam od nich i Mydlose na myti vseho druhu a taky je fajn 🙂
20. říj 2021
@tereza2008 ano i mám nejradši tu mátovou vůni 😊
21. říj 2021
tereza2008
autor21. říj 2021



Tím mýdlem peru už dlouho, je zatím nejlepší, co jsen vyzkoušela (bio-d, yellow&blue propadák, sonnet nic moc)