icon

Denně se tu řeší s prominutím tolik s....k a já se nemohu zeptat, zda se tu někdo nebude vdávat? Svůj příspěvek jsem po druhé upravila a opět mi byl stopnut. Není to tak dlouho, co se na zdi objevovaly prodejní příspěvky a nikoho to nepoburovalo. Nechápu...

avatar

Prodej a nabídky patří výhradně do Bazaru. Všechno má své místo. Pokud je zpráva pozastavená, je to proto, že porušuje pravidla. Pokud ji vložíš znovu, porušuješ pravidla znovu. Prosím, podívej se dole na stránce na POdmínky používání stránky, díky.

7. zář 2018
avatar

@berenika39 ale ja v druhé zprávě nic neprodávala ani nenabízela, nebo snad ano?

7. zář 2018
avatar

Vyjadrila bych se k tomu, ale byla bych sprosta 😌 ono je lepsi resit vlozky a co komu tece mezi nohama, nez normalni kz. Ty sem nepatri 🤷🏽‍♀️ Me toho bylo smazano tooooooooooolik

7. zář 2018
avatar

@tereza2016h Promiň, alepokud admin vidí první prdejní kz, tak druhou, i když s jiným textem nemůže považovat za nic jiného......

7. zář 2018
avatar

@berenika39 aha aha.....a je tu nekde "misto", kde muzu resit vylozene svoje prdy? Prijde mi to padly na hlavu. Me byly smazany prispevky, kde jsem nic nenabizela 😂😂 asi je tom trosku bordel, co?!

7. zář 2018
avatar

Ale ono je vtipný, že se tu ty zprávy ale běžné objevují, ale jenom někomu je to stopnute. No nic, hroutit se z toho nebudu, ale není to fer

7. zář 2018
avatar

@tereza2016h pokud takový příspěvek uvidíš, prosím, označ ho, nidko tu není 24/7, děkuji .

7. zář 2018
avatar

@tereza2016h myslim, ze je nas tu extra sledovanych vic 😂 nic si z toho nedelej. Asi "lepsi" skupina, nebo co 😂

7. zář 2018
avatar

@jurakovi Všechny tvoje příspěvky, které byly pozastavené, byly nabídky. Ty patří do Bazaru, pokud je to "zadarmo", jsou tu Skupiny k darování, výměně a spol. Díky za pochopení.

7. zář 2018
avatar

@berenika39 vidim, ze mi na muj dotaz asi nikdo odpovidat nebude 😂 no nevadi. Jeste by me zajimalo, jestli ma ten kun pak smysl, kdyz se tu budeme "bonzovat" 😂

7. zář 2018
avatar

@berenika39 pockat, coze? Ja jsem nikdy v zivote nic nenabizela...nebo teda spis jednou tresne 😂 tak to zas asi patrim na trznici, ze? Bylo mi smazano minimalne 15 kz 😌 ale to je fuk.....pekny vecer

7. zář 2018
avatar

To bylo asi na mě😉 první příspěvek byl možná prodejní, druhý jsem upravila tak, že rozhodně prodejní nebyl😢 třešně jsou taky dobrý😉)))

7. zář 2018