icon

Maminky, vy co jste testovaly u Saal digital. Měly jste to zdarma celé nebo se jenom odečetla určitá částka z celkové ceny?

avatar

Dostala jsem poukaz v určité hodnotě, vybrala jsem fotoobraz o pár stovek dražší, tak jsem doplatila, ale mohla jsem vzít i levnější a neplatila bych nic. Stejně tak fotokniha před tím, u té jsem se vešla a neplatila jsem nic.

15. zář 2017
avatar

ty jsi testovala dvakrát?🙂 já práve dostala poukaz na fotokonihu, ale nevyznám se v těch cenách☹

15. zář 2017
avatar

@tereza2016h Ano, dvakrát. Jako první fotoknihu. Nevzpomínám si ale, na kolik už ten poukaz byl. V tom jejich programu tě to už navede, uvidíš tam cenu různých fotoknih, takže zhodnotíš, jestli se vejdeš do ceny poukazu nebo bys doplácela.

15. zář 2017
avatar

@ginnevra tak fotokniha uz je odeslana. Vyzkousim jim poslat jeste fotoobraz, mic dekuji za radu🙂

18. zář 2017