Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
  Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
  terezet
  26. dub 2018    Čtené 163x

  Testování s Kleenexem

  Dostala jsem možnost otestovat pro vás papírové kapesníčky značky Kleenex, konkrétně se jedná o Kleenex balsam, novou řadu papírových kapesníků napuštěných tenkou vrstvou balsámu s aloe vera, vitamínem E a měsíčkem lékařským.

  Protože mě trápí celoroční chronická rýma, která se teď v obodobí kvetoucích bříz ještě zhoršuje, troufnu si říct, že jsem kapesníčkový maniak a kapesníky kupuji hodně často. Ostatně s tříletým dítětem to často ani jinak nejde a i když by člověk rád používal látkvé kapesníky či ubrousky, ty papírové dokáží opravdu hodně hodně usnadnit běžný chod domácnosti.

  Vzorky kapesníků - konrétně dvě krabičky "vytahovacích" kapesníků a dvě balení po deseti kusech balíčků - přinesl kurýr úhledně zabalené v papírové krabici s průvodním dopisem.

  Samotné robalování se neobešlo bez přítomnosti mého syna Ríši, kterého velice zajímalo, co se v krabici schovává. Než jsem začala testovat já, chopil se toho po svém a začal testovat on.

  Už při prvním kontaktu s balíčkovými kapesníky jsem poznala, jak jsou jemné a zároveň pevné, to jsem ale od Kleenexu - přiznám se - očekávala. Co mě však mile překvapilo bylo, že ačkoliv jsou potaženy jemným balzámem, který po kontaktu s nimi zanechává příjemný film i na pokožce, kapesníky nijak pronikavě nevoní a proto nedráždí, což velmi oceňuji.

  Igelitová fólie, kterou jsou balíčkové kapesníky potaženy je spíš jemnější a měkká a možná právě proto se stalo, že se nám hned u několika balíčků při jejich otevřní odlepil nebo odtrhl lepivý proužek. U kapesníků lepší kategorie, o čemž svědčí i jejich cena v obchodech, bych takovýto problém neočekávala.

  Co se týká kapesníčků "krabičkových", líbí se mi design krabičky, kdy při otevření a odlepení papírové části odlepíte i celou potištěnou část s informacemi o výrobku a zůstane vám už jen barevná krabička s názvem výrobku, kterou nikde "nezdobí" povinné informace. To je za mě určitě plus a milá "vychytávka".

  Kapesníky jsou tak příjemné na omak, že se nebojím jimi utřít ani pusu od zmrzliny.

  Kapesníčky Kleenex mě provázely i v můj velký den.

  Protože jsou kapesníky nejen pevné, ale taky se netrhají nebo neodlupují, nemusíte se bát, že by vám šupinky kapesníků zůstávaly na nose nebo jinde na obličeji. To člověk ocení především, když si utírá slzy dojetí 🙂

  Shrnutí:

  • Kleenex kapesníky jsou příjemné, pevné, jemné, můžu se na ně spolehnout a pokud budu mít velkou rýmu, sáhnu po nich jako po osvědčené kvalitě.
  • Pokud si ale koupím kapesníky za vyšší cenu, ráda bych, aby se balíčky daly otevřít a zase zavřít.
  • U nákupu kapesníků je pro mě v obchodě u regálu s mnoha jinými druhy a značkami důležitý design výrobku. Balíčkové kapesníky vybírám i podle toho, jestli se mi hodí ke kabelce nebo jestli mají zajímavý, neotřený obal. To samé u kapesníků krabičkových, které zase vybírám i podle barvy či obrázku na obalu, aby se mi hodil do interiéru. V tomto ohledu mě zelený obal Kleenex příliš nezaujal.