
1 / 14
Odrážedlo Yedoo Too Too
Nápodobně, aj my máme a jednoznačně doporučuju 🙂))
24. říj 2012
syn jej taky dostal ve 2 letech a od prvniho vyjeti to byla velka laska
24. říj 2012
Taky máme už koupené pod stromeček. Malá bude mít pak v lednu 2, tak snad se jí bude líbit. Máme červenou barvu 🙂
24. říj 2012
máme a super, malej z něj nesleze a každej den musíme jít na "KOJO" (kolo 🙂 )
25. říj 2012
my budem pořizovat až na jaře. Není moc dobrý na hrubou motoriku, jezdí zatím na motorce - a přišel ji na chuť sotva v létě (rok a 3/4) a teď přes zimu by to neužil. Takže na jaro a těším se na to 🙂
25. říj 2012
Je výborné, doporučuji 😉