Byli jste někdo v kině na Anděl Páně? Je to pěkný? Je to vhodné pro 6-ti leté dítě? Díky 🙂
Byla jsem a byli tam i děti, je to krásná pohádka, akorát děti asi nepochopí některé hlášky,vetsinu hlášek.
Byli jsme a za nás super. Děti tam byly i daleko mladší než 6-ti leté.
Byla jsem tam s rodinou, děti 6,9 a 12. Jenom jednou se mě ten nejmladší zeptal kdy to bude končit a pak se zase koukala s otevřenou pusou 🙂 Za mne super a děti to dají
Byla jsem je to supr.Byly tam i 3 leté děti.
Je to moc pěkné a pro děti myslím vhodné. Jen ty vtipy a narážky pochopí jen dospělí 🙂
Ja tam byla s 8letou, ptala seme co znamena to spojeni Andel pane 😀 ale jinak je to opravdu krasny film. Ja jsem do te doby nevidela jednicku ale neter si na to strasne prala jit,jeji rodice nemaji stale cas,tak jsem sli spolu,nevedela jsem co ocekavat a opravdu me to velice prekvapilo. Pak jsem doma shlidla jednicku a musim teda za me rict,ze dvojka je lepsi
Byla jsem a je to moc pěkné. Věkové omezení tam není,doporučuji. Určitě se dítku bude líbit.