Taky jste někerá měla v těhu (na konci těhu, jsem 33tt.) hrozný, ale fakt ukrutný bolesti v žebrech? Nemůžu sedět, ležet, spát, když kašlu tak je to k pláči. Nevím, jestli to vydržím :( Nevnímám nic jinýho, než tu pichlavou neúnosnou bolest. Při prvním jsem toto nezažila :(
@hejtereza šmarjáá, to jsem asi nechtěla vědět.. ale ono k tomu nic pozitivního říct nejde, to je fakt :(
Ale jdee, dava ti navedomi ze tam je 🙂 a je v poradku
Me teda boli taky priserne, ale mala je asi normalne "dole", tak nevim, asi mi tam vytlacila vsechny organy.. neumim si predstavit, ze by do toho jeste mela do tech zeber kopat 😅
Tak jasně, to i tím neustálým převalováním...škytáním atd 🙂 Ale do smíchu mi není.. do toho mám kašel, takže asi za chvíli skočím bolestí z okna :( auu
Já měla zablokovana žebra. Jedna skvělá fyzioterapeutka mi je odblokovala, ale bolelo to taky ještě pár měsíců po porodu.
Ja měla to samé, a ten muj fotbalista mi nožičkama kopal do žeber 🙂
Ja to mela ale protoze dcera mela zaseklou hlavu v zebrech, byla koncem panevnim a musela jsem na cisar. Hrozne to trvalo nez ji vyndali, zebra me bolela jeste pul roku. Tak treba tam je taky nejak zachytlej.