dnes termín a moje náruč je pořád prázdná.... 😢
Taky mám dnes termín (již druhý) a nic se neděje ☹ HODNĚ ŠTĚSTÍ
1. říj 2010
terkao
autorno hlavně aby už vylezl co nejdřív, jsem z toho docela na nervy :(
1. říj 2010
terkao
autor@mlada.maminka no tak to držím taky moc palečky. Já mám jen jeden termín, ale mít to jako druhý a pořád nic... to musí být taky o nervy.
1. říj 2010
to spodní patřilo sem chjo...hele je prckovi u Tebe dobře no 🙂 ale bude to co nevidět neboj se 🙂