icon

Tři dny do termínu a malému se nějak nechce k mamince do náruče ☹

avatar

neboj Terinko, on vyleze.. a pak budeš vzpomínat, jaký to byl klid, když byl ještě v bříšku 🙂

29. zář 2010
avatar

ahojky kupovala jsi nakonec monitor dechu Angel care??? potřebovala bych se k němu na něco zeptat 🙂 Předem moc díky.

29. zář 2010
avatar

nebooj vyleze 🙂

1. říj 2010