
3 / 24
vozítko naše
To je nádhera 🙂
17. srp 2010
terreza
autorděkujem!🙂
17. srp 2010
Teeeda kde se to dneska kupuje takovýhle kočík??.o) Mooc krásný.....
5. črc 2011
taky takový mám ve sklepě,jen čeká na rekonstrukci, uvažuji o prodeji dyby někdo chtěl, je to starožitnost, vozila se v něm moje mamka, takže stáří kočárku je cca 55 let 😉
5. bře 2013
terreza
autorpokud byste potřebovala nové gumy mám poslední z firmy Liberta,které byly k sehnání;)
5. bře 2013
super kára, kde by se dala koupit?