icon
14 / 24
brácha se mně nacpal do kočáru:)
avatar

teda, krásná fotka ani ten rozdíl není takpvý. Malej byl macík, když se narodil

17. srp 2010
avatar

jůůů, jak se objímají, krásné 🙂

17. srp 2010
avatar
terreza
autor

jo, je tam rozdíl 2 a ctvrt roku🙂

17. srp 2010
avatar

Naprosto nádherná fotka a retro kočárky jsou i moje vášeň - máme libertu a zekiwu pro prcka

18. srp 2010
avatar

ježiš to je nádhera!!!

16. říj 2010
avatar

Nádhernáááá .o))

5. črc 2011