Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
tesco_xenie
27. říj 2014

Revoluce v nakupování: jde to rychle a snadno

Ať se nám to líbí nebo ne, dnešní doba je uspěchá a poněkud hektická. Naštěstí nám ale náš drahocenný čas vypomáhá šetřit moderní technika, která se neustále vyvíjí a zdokonaluje. Kdo jde s dobou, ten už ví, že ani nakupování potravin nemusí znamenat ztrátu času. Stačí využívat novou mobilní aplikací služby Potraviny on-line a rodinný nákup je hotov během chvilky. Stačí k tomu mít tzv. chytrý telefon.

V dnešní době si téměř nikdo z nás neumí představit život bez mobilního telefonu. Už dlouhá léta nám usnadňuje komunikaci s rodinou, přáteli či kolegy. Doba je ale rychlá, chytré telefony se neustále zdokonalují, a proto nám umí pomoci i s věcmi, které jsme si ještě před několika lety nedovedli ani představit. Jednou z nich je i nová mobilní aplikace Tesco Potraviny on-line, díky které si můžete objednat nákup doslova kdekoli a kdykoli.

Tato nová mobilní aplikace je skvělým pomocníkem právě ve chvíli, kdy se dostáváme do časového presu a musíme skloubit svůj pracovní a rodinný život. O tom, že dokáže ušetřit čas a být opravdu spolehlivým pomocníkem, svědčí i to, že si během krátké chvíle získala již téměř 73 454 spokojených uživatelů.

Pro více informací navštivte stránku  http://www.itesco.cz/cs/ostatni-sluzby/mobilni-aplikace/.

prave dnes mi nakup dorazil, fakt ja bez auta, dve deti stale sama s nimi, je to pre mna obrovska pomoc, neviem co by som robila bez i-tesca.

28. říj 2014

Začni psát komentář...

Odešli