Jaký byl Vás poslední nákup, který jste kdy nakoupili přes službu Potraviny on-line?
Slyšeli jste o právě probíhajícím baby festivalu?
http://akcni.itesco.cz/
tesco_xenie
autorDobrý den, ano, ceny platí i na prodejnách.
13. dub 2015
@tesco_xenie děkuji, iTesco k nam nejezdi, tak aspoň vyšlu muže 🙂
13. dub 2015
Právě jsem nakoupila a rovnou jsem naházela i příkrmy v akci 🙂 A to se vyplatí 😀 Těším se na zítra, až to přivezou 🙂
13. dub 2015

platí ty slevy i normálně na prodejnách? Díky