@mixxinka dekuji...ja teda delam ciste syr tohle mi vic prijde jako pizza sneci...
7. lis 2014
To je stareeeee🙂 Ale dobreeee
8. lis 2014
taky je často dělám, ale nedávám listové těsto (to se dost drobí), dělám ho z pomazánkového másla a mouky.
8. lis 2014
tesco_xenie
autor@petaov je to skvělý nápad. Příště to zkusím.
10. lis 2014

Nejlepší šneky umí teta @petrajavor na tu nikdo nemá 🙂