icon
1 / 1
avatar

Nejlepší šneky umí teta @petrajavor na tu nikdo nemá 🙂

7. lis 2014
avatar

@mixxinka dekuji...ja teda delam ciste syr tohle mi vic prijde jako pizza sneci...

7. lis 2014
avatar

To je stareeeee🙂 Ale dobreeee

8. lis 2014
avatar

taky je často dělám, ale nedávám listové těsto (to se dost drobí), dělám ho z pomazánkového másla a mouky.

8. lis 2014
avatar

@petaov je to skvělý nápad. Příště to zkusím.

10. lis 2014