Po víkendu u kamarádky mám pocit, že jsem nezodpovědná matka 🙂 Termín má na den jako já, ovšem všechno připraveno. Nestíháááááááááááááám 🙂
tobove
autorDík za uklidnění, taky si myslím, že je času dost🙂 Na mateřské bych pak nevěděla co roupama dělat, hihihi a ještě bych vymýšlela nějaké blbosti 🙂
16. dub 2011
už!! Co bude dělat.. Já teda chtěla mít vše nachystáno měsíc před porodem a taky jsem to tak měla! úplně to stačí, takže klííídek!