Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
tralalicz
10. dub 2012

Originální rámečky na fotky ve stylu puzzle. Novinka v ČR.

 • Asi každá maminka ráda fotí své děti. Když se miminko narodí čekáme s foťákem v ruce na každý jeho pohyb, na první úsměv, později na první krok, první narozeniny … A všechny tyto výjimečné chvíle si chceme stále připomínat. Pokud chceme některé fotky mít vystavené, můžeme si je dát do rámečků.
 • Vhodným řešením se nabízí rámečky na fotky – Fotopuzzle, novinka v ČR, exkluzivně na www.tralali.cz Tyto originální fotorámečky jsou zároveň i krásnou a nevšední dekorací, která obzvláštní Váš byt. Jednoduše se umístí na zeď a bez omezení můžeme přidávat další a další fotky. Vznikne nám tak krásný doplněk v obývacím pokoji, chodbě, ložnici či dětském pokoji, který můžete kdykoli měnit nebo doplňovat. Jednoduše Fotopuzzle přemístíte a vytvoříte tak nový tvar. Fotopuzzle jsou k dostání v široké škále barev. Od přírodních odstínů barev vhodných do obývacího pokoje po pestré a veselé pro dětský pokoj.
 • Proto neváhejte a vystavte si fotky opravdu originálně! Udělejte si radost nevšední dekorací.

    V eShopu www.tralali.cz  najdete nabídku různých druhů Fotopuzzlí, z které si jistě vyberete.

  jééé tak to je ale super 🙂

  10. dub 2012

  na tohle jsem už koukala přímo na nějakých stránkách, ale přišlo mi to cenově poměrně dost přestřelený😖

  10. dub 2012

  a teď koukám na vaše stránky a omlouvám se, valím oči, že to máte tak levný 😵. Tam, kde jsem na to koukala a ukazovala i manželovi, se ceny pohybovaly okolo dvojnásobku té vaší...u vás je to za slušnou cenu🙂

  10. dub 2012