tratatundra
autor@tynka_05 😞 To je smutný příběh... 😔 O to víc ti držím pěsti, ať si to pouto s dětmi vytvoříte 😍
21. dub 2019
maminka vypadá mladě, jste jako sestry
23. dub 2019
@tratatundra já doufám že ano 🙂 alespoň přesně vím, že chci být úplně jiná máma a úplně jiný člověk než je má matka.
25. dub 2019
tratatundra
autor@romanazi Jeeej, děkujeme 😁 Mamka je kočka, když má dobrý den 😉
@tynka_05 Ano, to chápu. Moudří lidé se učí z chyb ostatních.
25. dub 2019

To bohužel nezažiju ☹️ má máma od nás odešla v mých 12 letech. Několik měsíců jsme o ní nevěděli a pak se opět objevila, ale díky dluhům jsme skončili v péči babičky a dědy (díky za to, alespoň jsme měli zbytek dětství pěkný). I když se teda teď vídáme, tak bohužel tam není žádné velké pouto, ale já doufám, že jednou budu mít s oběma dětma krásné pouto jak popisuješ 🙂