Ahoj holky 🙂 tak Sašenku máme od včera doma,je to poklad,jen si obcas pro sebe neco zabrbla,ale breceni nezname,to si obcas jen nepatrne vyzkousi u cviceni 🙂 Sofinka ma 1960g
holčičky jsou moc krásný,držíme pěsti 🙂
1. říj 2010
držím palečky at je i druhá princezna brzy s vámi doma🙂
1. říj 2010
Moc držím všechny palce. Kouká, že jsme měly podobný osud. Nás pustili z nemocnice po čtyřech týdnech, jsme už dva týdny doma a jsem za to šťastná. Tak ať máš óbě holčičky brzo doma
2. říj 2010
Tak paráda,to je dobře,ať je brzo druhá princeznička také doma,bude to za chvilinku🙂)))))
2. říj 2010
MOC GRATULUJU🙂A at prospívaj a hezky papaj🙂
1. lis 2010
Tak snad treba v patek by mohla byt doma a konecne budeme cela rodina pohromade!!!!!! 🙂 Jeste jednou dekuju vam vsem za podporu,moc a moc!!!!!!!! 🙂