wow, 10 dnů do rozdvojení ...
zatim vse ok, nebo uz nejake naznaky?
1. pro 2010
tý jo, tak se drž. a ja to tipovala, že do prosince budete tři.prckovi je uvnitř dobře 😉. třeba si ho fakt "naježíte"
1. pro 2010
ja ti tak zavidim 🙂, hned bych si zopakovala rok zpatky 🙂
1. pro 2010
Uvidíš, že bbudeš mít brzy miminko u sebe! Je to nádherný pocit... 🙂
3. pro 2010
hodně sil a štěstíčka...
3. pro 2010
už se ti to krátíí 🙂))