icon

wow, 10 dnů do rozdvojení ...

avatar

už se ti to krátíí 🙂))

30. lis 2010
avatar

zatim vse ok, nebo uz nejake naznaky?

1. pro 2010
avatar

@lesis zatím jsem absolutně bez náznaků 😉

1. pro 2010
avatar

tý jo, tak se drž. a ja to tipovala, že do prosince budete tři.prckovi je uvnitř dobře 😉. třeba si ho fakt "naježíte"

1. pro 2010
avatar

@lesis díky 🙂 Uvidíme, kdy se rozhoupe ... 😵

1. pro 2010
avatar

ja ti tak zavidim 🙂, hned bych si zopakovala rok zpatky 🙂

1. pro 2010
avatar

Uvidíš, že bbudeš mít brzy miminko u sebe! Je to nádherný pocit... 🙂

3. pro 2010
avatar

hodně sil a štěstíčka...

3. pro 2010
avatar

@lutrest děkuju 🙂

3. pro 2010
avatar

@tuliberka pořád nic?

10. pro 2010
avatar

@lutrest nene, jsem v klídečku doma 😀 Mimi nespěchá ... 😉

10. pro 2010
avatar

@tuliberka tak to se má moc dobře asi mu tam nic nechybí jen to čekání musí být hrozný co? a vyvolávačka nehrozí?

10. pro 2010
avatar

@lutrest tak hrozné to ještě není, termín byl teprve včera 😉 Vyvolávačka se ještě neřeší, na to je ještě pár dnů čas ... Snad nebude potřeba 😉

10. pro 2010
avatar

@tuliberka snad ne a držim palce ať je tu prcek dřív než se stačíš rozkoukat a máte krásný vánoční dáreček.

11. pro 2010
avatar

@tuliberka třeba na ten náš svátek 🙂

11. pro 2010
avatar

@lutrest děkuju 🙂

11. pro 2010