ahoj, hrajete tu někdo Výbušná koťátka? Přinesl nám je Ježíšek, ale já ty pravidla asi nepochopila 🫣mohl by mi někdo vysvětlit v kostce? ❤️🙏
Ty pravidla jsou tak stupidní, že jsem s tou hrou flákla do kouta a odmítám jí hrát 😀
@lleennttiillkkaa jo, díky 😂😂
@katella já na to koukala.. ale stejně... Měla bych pár dotazů 😂
@tuttifrutti tak to nepomůžu, hru nemáme ☹
co nechápeš?
Můj syn jí miluje, já jsem ochotná ji hrát po druhé sklence vína a pak i mě přijde fajn😅🤣
@kuliocka17 aha, tak to bych mohla zkusit
@lleennttiillkkaa Tak to pozor!Mame ted od stejnych autoru Burrito -smarja!to je beeekovina!A Bang mame nove.Ten hraju jen,ze jsem do poctu
@hadruska bang jsme hráli zatím jenom jednou, ale to mě myslím bavilo
Mě moc baví taco, kočka, koza, sýr, pizza a švábí salát
@lleennttiillkkaa Upřímně bych tu hru nezatracovala..loni jsme ji hráli donekonečna na silvestra i s partou dospělích a měla úspěch.. je to proste školící hra, nehledej v tom žádnou herní mechaniku, je to dost o štěstí...ale nápad je fajný...pusť si videonávod..jedu takhle všechny deskovky a hry, neb papírovej návod občas hůř chápu- a to ani to víno nepomůže😅🤣🤣
@kuliocka17 škodící ne školící...
Taky jsme dostali ... Na každé kartě je vlastně napsáno, jak se s ní hraje ☺️😉 žádný extra pravidla nejsou 😁
Kam se hrabou výbušná koťátka, právě jsme hráli Karak 2. Asi jsem manžela zklamala, měl radost, že to pod stromeček sehnal, ale mě ta hra totálně otrávila.
@kuliocka17 mě ani videonávod nepomohl.
@lleennttiillkkaa ani Karak tě nebaví? Tak to už jsi asi zralá na upálení na deskoherní hranici 🤣🤣🤣
@kuliocka17 karak jednička jo, ale dvojka..... nemám ráda překombinovaný pravidla
@hadruska
@lleennttiillkkaa hej bacha, na Bang mi nesahejte, to je ta nejlepsi karetni hra vubec! Uplne nejlepsi s rozsirenim Mesto duchu, ale i bez nej je to bomba. Ale je to lepsi ve vice lidech. Vzpominam na ty rezby kdy nas to svyho casu hralo treba i 10, do casnych rannich hodin. Takovych intrik, zbesiliych spontannich akci, vtipne absurdnich situaci, pomsty, zrady, hrdinstvi, blaznovstvi, stesti,.smuly, nasrani na nejakounosobu kvuli tomu, ze vas v oredchozich dvou hrach oddelala vzdy jeste predtim nez dotycny vubec prisel na radu... 😍
https://www.youtube.com/watch?v=Yhkab-tpyhA