Dámy,za jak dlouho se mi připíší na účet peníze, které mi e-shop nestrhl, že nemá zboží skladem? Už je to týden,platba nezauctovana,prý mi to vraceli,ale stále nic 🤷
co vím tak na to mají 10 dní, aspoň dle info z air bank
26. únor 2021
tuttifrutti
autorObjednávka byla 19.2., a prý 22.2. to vraceli. Nikde na účtu nic nemám,ani zůstatek se nezvyšil o tu částku.. nechápu 🙂
26. únor 2021
Já čekala u feedo 2 týdny
26. únor 2021
Pokud vraceli na kartu, tak karetni asociace ma na pripsani 15 pracovnich dni... Uz to bohuzel neni v rukou e-shopu, ani banky... Holt musis cekat...
26. únor 2021
A k datu te platby jses divala?