Prosím o radu ohledně pojištění 🙏 předevčírem jsem zaplatila zálohu na srpnovou dovolenku. Asi bych pořídila i pojištění storna..můžete mi poradit do kdy idealne vyřídit? A musím mít zaplaceny celý zájezd, nebo jen ta záloha stačí? Děkuju velmi🍀
Já si storno platím při koupi zájezdu. Jinak si pojištění Storno platím u Axy, tam stačí 14 dnů před odjezdem. Už jsem u nich plnila. Sice to bylo peklo, ale dostala jsem to z nich
@nadja73 bezva, děkuju moc za info
@nadja73 takže myslíš, že to nemusím hrotit a řešit třeba hned dnes? Kouknu na tu axu, dekuju
Budu dělat u axy, protože tam můžu 14 dní před odjezdem si to udělat 🙂 podepsáno minulý týden a na začátku března to budu řešit online 🙂
@tuttifrutti ono to plus mínus vyjde stejně. Pokud jsi neudělala při koupi, klidně počkej a udělej u Axy spolu s úrazovym pojištěním
A u té Axy je nějaká spoluúčast nebo storno 100%?
@tomanovalenka 20% spoluúčast stejně jako bys měla při koupi pojištění u cestovky
Každá pojišťovna to má jinak. Ale většinou platí, že zařídit nejpozději do 3 dnů od podpisu smlouvy / zaplacení peněz.