upari
autorDáda vydržel poprvé hodit kostkou jen asi 2x a už ho to nebavilo, ale nyní už objede s figurkou celé jedno kolečko až do domečku 🙂 a s posunováním figurky pomáhá i spoluhráčům 😀
27. zář 2013
Úplně stejně zpracovanou měli moji kluci, ale s motivem krtečka a je vážně super 🙂
27. zář 2013
A jmenuje se Pojď si hrát.
27. zář 2013
upari
autor@evelynka25 jj, s Krtečkem jsem to taky viděla, ale chtěla jsem jiný zvířátka-motiv 😉 Krtečka máme na pexesu, v knížkách, omalovánky, lampičku...
27. zář 2013

Jen ten nás človíčka se u toho zlobí a chce mit na kostce jen berusku!🙂))