icon

Ahoj holky,caj z majoranky na kasel v 15tt muzu?🙂

avatar

Jasný, na majorance není nic špatného. Dej si tam i cibuli 😉

21. pro 2015
avatar

Jeee diky🙂) je to fakt umorny:D

21. pro 2015
avatar

Nakrájej si cibuli dej tam cukr,uzavři to a zítra si dávej po lžičkách 😊

21. pro 2015
avatar

@terezz1 terousku fuuj

22. pro 2015