Ahoj holky,caj z majoranky na kasel v 15tt muzu?🙂
vandrlikova
autorJeee diky🙂) je to fakt umorny:D
21. pro 2015
Nakrájej si cibuli dej tam cukr,uzavři to a zítra si dávej po lžičkách 😊
21. pro 2015
vandrlikova
autor@terezz1 terousku fuuj
22. pro 2015
Jasný, na majorance není nic špatného. Dej si tam i cibuli 😉