Holky dáváte 2 plíny i noc kvůli kyčlím?
dávala jsem i přes den až do 6 týdnů, i když ne úplně poctivě 🙂
8. lis 2011
Já nedávala vůbec.
8. lis 2011
A máte je povinně, já dávala až po doporučení doktora a hlavně přes noc, to to malé vadilo nejmíň a taky si myslím, že to v tu dobu má fakt smysl.
8. lis 2011
My jsme to široké balení nedávali, ale mělo by se no😀
8. lis 2011
Ano já dávala .