icon

prosim kde je v prahe neurologicka pohotovost?
dakujem

avatar

taokvá konkrétní asi není, zajela bych do jakékoliv nemocnice, kde mají neurologii a na ambulanci vás vezmou. zavolala bych předem.

10. led 2016
avatar

Veru, asi nejradeji Motol. Co se deje? ☹

10. led 2016
avatar
vbrnka
autor

@berenika39
@sabcuskam dakujem uz sedim na karlaku :/

10. led 2016
avatar

@vbrnka držím palce

10. led 2016
avatar
vbrnka
autor

@berenika39 styri hodiny to trvalo! som myslela, ze uz nieco vysedim 🙈

10. led 2016
avatar

@vbrnka a bylo to k něčemu? pomohlo?

10. led 2016
avatar
vbrnka
autor

dostala obstrek tak snad ano 🙄
@berenika39

10. led 2016