prosim kupim niekde v Prahe obycajne oblatky bez naplne? dakujem 🙂
v Plzni mají v Kaflandu, tak třeba i v Praze, ale okolo vánoc bývají vyprodané
21. pro 2015
lidl ma
21. pro 2015
v hale 22 (resp. z venku haly 22) v Holešovicích jsou Slovenské delikatesy a kupuju je tam každý rok.
21. pro 2015
V kaufu určo seženete, taky je tam kupuji.
21. pro 2015
Myslite tie vianočné?