Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
  Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
  veezez
  23. dub 2018    Čtené 58x

  Testování BEBA OPTIPROCOMFORT 2

  Úvodem bych chtěla moc poděkovat za možnost vyzkoušet BEBU díky testování.

  Jsem maminka 11. M holčičky Nikolky. Obecně jsem trochu úzkostlivá maminka a zkoušet mlíčka jsem se trochu bála, dala jsem na doporučení lékaře po ukončení kojení v 9. měsíci jsme začali používat HiPP.

  O Velikonocích nám přišla nadílka a těšila jsem se na vyzkoušení nového mlíčka. Mě jako maminku nejvíc potěšila krásná a praktická dóza, opravdu mi nevyhovují papírové krabice (mléko v nich vlhne a pytlík uvnitř se musí spínat a rolovat, muchlá se). Dále mě zaujalo, že oproti jiným mlékům je v BEBĚ obsažen kmen probiotických bakterií – L.reuteri, které jsou obsaženy také v mateřském mléce, což není běžné.

  Balení, viz níže:

  První dojem byl výborný, mléko krásně voní, není cítit rybinou (což mi u konkurence vadilo, ale věděla jsem, že vitamin D je třeba 🙂) hrubší struktura, ale pro přípravu komfortní, dobře se rozpouští - prakticky samo propadá do vody a stačí jen trochu protřepat, nepění a plus je, že se rozpouští i v chladnější vodě. Po přípravě se odměrka jen odloží - bez žádného zacvakávání do víka atd.

  Mléko malé opravdu chutnalo, vypila na první pokus 210ml a byla spokojená, což mě překvapilo, protože standardně pije méně. Noc proběhla v pohodě, 1 buzení na krmení, žádná bolest bříška, žádná zácpa, spokojené miminko.

  Bohužel v průběhu testování Nikolka onemocněla 6.tou nemocí a pomalu přestala odmítat veškeré příkrmy a musím říci, že nás zachraňovala BEBA, při teplotách kolem 40 pila denně kolem 800-1000ml, jiné tekutiny nepřijímala. Když nemoc odezněla v průběhu testovaných dní, Nikolka začala postupně jíst obvyklé denní příkrmy a mlíčko jsme zredukovali na 3 dávky denně. Takže velké díky BEBĚ za záchranu v nemoci.

  Pro zajímavost jsem zkusila malé udělat znovu HiPP a k mému překvapení lahvičku odmítla.

  Takže za nás BEBU mohu jen doporučit, určitě u ní zůstaneme, malé chutná, pije plné dávky a zažívání má naprosto v pořádku. Pro mě je mlíčko opravdu prémiové.

  Nejdůležitější je přece spokojené miminko!

  PLUSY:

  -kvalitní mléko-bilkoviny podobné mateřskému mléku, l. reuteri, prebiotika

  -dobře se rozpouští a to i v chladnější vodě, nedělá hrudky

  -dobře voní i chutná 

  -perfektní praktická plechovka

  MÍNUSY

  -uvítala bych i menší balení např. na cesty

  -palmový olej ve složení, mléko není v BIO kvalitě

  Plusy rozhodně převažují, mléko doporučuji a my budeme pokračovat v jeho užívání.