icon

Ahojky, máte někdo tyto postele z Domestavu? Spokojenost? 🙂

avatar

Mame a junior je spokojeny - ja take. Kvalitni konstrukce. Vybrali jsme tedy ten drazsi dub

31. pro 2021
avatar

Máme několik let. Spokojení jsme, ale příště bychom brali dub, teď máme smrk.

31. pro 2021
avatar
vejik85
autor

@susanvargova a vy to màte jako jednolůžko? Já to potřebuji i s tou dolní pro dvě děti.

31. pro 2021
avatar
vejik85
autor

Ale sakra, koukám, že mají jen ten smrk nebo buk :(

31. pro 2021
avatar

@vejik85 spodni kdyz bude druhy dokoupime ale zatim u nas stop stav. Neslapnete vedle. Jen ne smrk i ten buk je dobry.

31. pro 2021
avatar

My mame pro dve deti, snizenou palandu do L, a za nas super

31. pro 2021