Máme několik let. Spokojení jsme, ale příště bychom brali dub, teď máme smrk.
31. pro 2021
vejik85
autor@susanvargova a vy to màte jako jednolůžko? Já to potřebuji i s tou dolní pro dvě děti.
31. pro 2021
vejik85
autorAle sakra, koukám, že mají jen ten smrk nebo buk :(
31. pro 2021
@vejik85 spodni kdyz bude druhy dokoupime ale zatim u nas stop stav. Neslapnete vedle. Jen ne smrk i ten buk je dobry.
31. pro 2021
My mame pro dve deti, snizenou palandu do L, a za nas super
31. pro 2021

Mame a junior je spokojeny - ja take. Kvalitni konstrukce. Vybrali jsme tedy ten drazsi dub