icon

Já tu pekárnu na chleba zbožňuji 😍

avatar

Jé, já uplně zapomněla, že i tohle umííííííííí!!!

29. led 2022
avatar

Já jsem bez ní, jak bez ruky. 😃

29. led 2022
avatar

nevis prosim na kolik °C je to kynuti?

29. led 2022
avatar

@dagmarkaaa Já tam mám nastaveno 34 st.

29. led 2022
avatar
29. led 2022