icon

Nemá prosím někdo slevu na Megaknihy? Mám nákup nad 2000,- 🙂

avatar

Dnes bude manžel vyzvedávat od nich zásilku. Kdyby poslali nějakou slevu, tak mohu nabídnout

20. kvě 2021
avatar

Mám 50 Kč, oni s těmi slevami docela šetří 🤭 Můžu poslat do sz 😉

20. kvě 2021
avatar
vejik85
autor

@janinho děkuji, mohu Vás využít do SZ?

20. kvě 2021
avatar
vejik85
autor

@zdendulak děkuji, vezmu od paní ;)

20. kvě 2021
avatar
20. kvě 2021