OBĚD: no dneska to moc zdravě nebylo...ale v kaši byl jen malej pláteček másla a žádný na ní, a prsty jsou ty "poctivý" z Lidlu a pečené v troubě
Všechny prsty jsou předsmažené v oleji 🙂 ale nevyčítám jen konstatuji 😀
17. únor 2015
@jajulin se nevyzkousela, vzdycky zapomenu rict manzelovi, at mi je koupi, chodi do lidlu jen malokdy a ja jsem hlava derava 😀 ani nevim, jak mu je popsat, aby chlap poznal, co ma vzit, asi je budu muset koupit sama, az tam nekdy pojedu, coz je tak jednou za pul roku, kdyz je akce na neco detskyho, co si musim prohlidnout/osahat atd 😀 😀
12. bře 2015
Jj, jasný, člověk prostě nakupuje tam, kam má nejpohodnější přístup. My máme štěstí, že máme Lidl hodně blízko, takže kromě místní samošky jezdíme jedině tam 🙂.
12. bře 2015

prosím tě, a když se ty prsty upečou v troubě, je to dobrý? a to jsou nějaký spešl do trouby, nebo prostě vezmeš ty klasický a místo na pánev je dáš do trouby? to by mohla být příjemná změna 🙂