vendulak
7. zář 2018
Svačinky do školy pro Nelinku
Abych se mohla později podívat a znovu se inspirovat 😀
@bessinka : třeba do lesních školek si děti nosí svačinu z domu
7. zář 2018
@ange_de_la_morte Aha, mě to překvapilo 🙂. Díky za info.
7. zář 2018
vendulak
autor@bessinka
@ange_de_la_morte Pardon, překlep (asi ze zvyku po posledních letech 😀 ) se vloudil 🙂, opraveno 😉
7. zář 2018
Ten pocit kdyz děláte podobne svačiny manželovi do práce ale ve vetsim množství :D 😀😀
14. zář 2018
vendulak
autor@michaelamazna Taky dělám už nějakou dobu i manželovi 😀. Ale tomu i snídaně a často i obědy, takže je tich krabiček sakra větší množství 😀 I když...zase mu nemusím vykrajovat chleba vykrajovátkem 😀
14. zář 2018
konecne krasne svaciny, zadne tatranky, bonbony, cukry a hnusy 😀
Krasne to mate 🙂
20. zář 2018
krásné jen já bych na to asi neměla nervy si s tím piplat :D
12. říj 2018






































Nelinka si musí nosit svačinky do školky? Nemají tam?