Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
vetyver
21. pro 2018
Když dnes předali v Brně do přepravy balíček, myslíte že stihne přijít? Česká pošta... .. Myslíte že jezdí i přes noc? Objednávali jsme 11.12 s garancí dodání do Vánoc...
Zobraz celou zprávu
vetyver
7. pro 2018
Který mám vybraaaat? Jsem nerozhodná :-/ určitě chci obdélníkový a aby dobře ždímal...
Zobraz celou zprávu
vetyver
30. zář 2018
Chtěla bych nějak oživit vlasy, už minimálně 6 let nebarvene, vysisle jen od sluníčka... S jakou barvou (třeba i přírodní, co henna?) jste spokojené?
Zobraz celou zprávu
vetyver
2. zář 2018
Prosím o zkušenosti s židlemi z MFD desky, co se týče údržby a,, chytání barvy,, (např. Když dítěti ukapne rajská omacka). Líbí se mi židle, jsou bílé.. Tak jestli zůstanou i po životě s dvěma dětmi 3 a 5 let :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
vetyver
31. črc 2018
Prosiim, kde lze koupit cenově dostupné (kus cca 3 tis.) celodřevěné židle? Už jsem zoufalá, dneska přišly židle z bonami a je to hrůza, budu vracet.. S přestávkami vybírám už ROK A PŮL!!!
Zobraz celou zprávu
vetyver
23. črc 2018
Takové to když Ti šéfova řekne že i o prázdninách oproti plánu bude setkání nás co pracujeme na dohodu při RD a mě řekne že já jediná nemusím jestli nechci :grinning: že prý všechno co se bude probírat a školit tak umím :sunglasses:
Zobraz celou zprávu
vetyver
13. črc 2018
Dvě kytice z toho co mám na zahradě.. Upřímně takovou krásu jsem tedy ani nečekala :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
vetyver
3. črc 2018
Prosím o radu, RD v práci jsem nahlásila do 3let dítěte tj. Do 10.7., jenže do školky mi ho vzali samozřejmě od září a já jsem si kvůli tomu protáhla na sociálce RD do konce září. Jenže jsme teď s sefovou zjistili že o tom personální neví a poslali mi papír že žádám o poskytnutí neplacené dovolené po RD (a v tu dobu nesmí dítě do školky déle než 4hodiny, jinak bych musela platit zdravotní poj.). Jak to teda je, musím si vlastně vzít neplacené volno nebo jen hlásím prostě delší RD?
Zobraz celou zprávu
vetyver
15. dub 2018
Cestujete někdo někdy s RegioJetem (dříve student Agency) s dítětem do tří let? Sedačku mít nebudu (pak musíme metrem), podle stránek nic neplatí,ale jak technicky? Dítě sedí na klíně a poutate se přes něj? Díky jestli někdo ví :wink:
Zobraz celou zprávu
vetyver
29. bře 2018
Poraďte.. Děti odjely s manželem k jeho rodičům, přes 100 km daleko a nechali doma obě zimní bundy. Takže řeším co teď, zítra je svátek, žádnej sekáč otevřený nebude, obchody pravděpodobně taky ne... Sebou mají jen náhradní mikinu, ale nezdá se mi že by dvě mikiny neprofoukly, jsou na severu :frowning2: nebo menší obchody můžou mít otevřeno?.. Na inzeráty tady jsem koukala ale v Chomutově jsou blbý velikosti :(
Zobraz celou zprávu
vetyver
17. bře 2018
Malinká odbočka od dětí, kde jste koupili pěkné, jednoduché, celodřevěné židle, nejlépe dub, bělený dub, bez čalounění, bez eko kůže atd... Nemůžu nic najít.. Díky :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
vetyver
16. bře 2018
Dotaz k práci - jsem zaměstnanec na dobu neurčitou, teď začnu pracovat u stejného zaměstnavatele brigadne na 20h, práce z domova, vydělám si určitě víc než 2,5 tis. Kč.. Do konce září jsem na RD. Budu muset platit sociální pojištění? Zdravotní by měl platit ještě stát ne? Děkuji moc!
Zobraz celou zprávu
vetyver
16. bře 2018
Prosím, kdo jste víc zběhlí v cestování - je výhodnější/levnější koupit letenky na poslední chvíli nebo naopak s velkým předstihem? Chtěli bychom v létě (červenec/srpen), až budeme mít děti na prázdninách u babičky na chvíli vypadnout, 3-5 dní, města jako Dublin, Riga, Budapešť, Londýn... děkuju!
Zobraz celou zprávu
vetyver
7. bře 2018
Pražandy poradíte mi jak se (dobře) parkuje na ulici Českomoravská? Jedu tam na pohovor, budova vedle O2 arény? Koukala jsem že varianta je buď OC Harfa nebo parkovací dům O2 arény (je volně přístupný?) nebo pak parkoviště u JYSKu a došli bychom pěšky. Budu mít sebou i 2,5 letého syna. Děkuju!
Zobraz celou zprávu
vetyver
23. únor 2018
Holky co byste uvařili v pátek (nebo čtvrtek večer), aby to vydrželo do neděle? Jedeme na velké rodinné setkání (desítky km, nějaké praktické tipy jak dobře přepravit to jídlo?)a každá rodina má něco přivézt abychom nemuseli vařit... Jako dezert bude medovnik, to jediný je jistý.. M
Zobraz celou zprávu
vetyver
17. únor 2018
Chomutov pohádkový svět - najde se tu někdo, kdo hodí nějakou recenzi? Hodí se pro 4,5 letou a 2,5 leteho?... Můžou do těch prolézaček i dospělí (kdybych potřebovala za nimi)?
Zobraz celou zprávu
vetyver
10. pro 2017
Letos máme ty nejkrásnější perníčky co jsme kdy měli :slight_smile: zlepšovak úžasný, děti dostaly štětec, malovaly na perníčky a já jen dozdobovala :heart_eyes: bavilo je to oba přes hodinu! :grinning:
Zobraz celou zprávu
(4 fotky)
vetyver
5. lis 2017
Nevíte jak se jmenuje (kde se dá stáhnout) film co běží jako klip k písničce Báry Polákové Kdo je tady víc (2015)? Díky moc!
Zobraz celou zprávu
vetyver
19. říj 2017
Nezná někdo hezkou knížku k čtení na dobrou noc ale PRO KLUKY?! pro holky jsou samý víly, princezny... ale co kluci?
Zobraz celou zprávu
vetyver
16. říj 2017
AliExpress: nákupy na Vánoce, co a komu kupujete? Hračky? Výtvarné potřeby? Zahradní potřeby? Modelářské potřeby? Dekorace? (akorát oblečení nechci, to si usiju sama :grinning:)
Zobraz celou zprávu
vetyver
7. zář 2017
O víkendu je u nás pouť a já bych chtěla poprvé upéct poutove koláče, tvaroh /povidla /mák, neznáte nějaký super super recept? :slight_smile: úplně nezkušena nejsem, ale poutove Koláče jsem nikdy nepekla ;)
Zobraz celou zprávu
vetyver
27. črc 2017
Měli jste někdo lak na nehty (na nohou)) takový ten zapečený? nevím čím to dostat dolů, mám to už hodně odrostlé a chtěla jsem to odlakovat.... a nic! díky za rady...
Zobraz celou zprávu