Dobrý večer děvčata 🙂, ráda bych po dlouhé době vytáhla háček a uháčkovala si poprvé něco pro sebe a to je šátek, neporadila by jste některá jakou na něj zvolit přízi? Tady u nás nic nekoupím tak asi budu muset objednávat přes internet. Dětem jsem kdysi háčkovala jen z Camily (Catanie a tak), ale na tohle bych si představovala asi něco trochu měkčího a lehčího... 🙂 Předem díky 🌹
Duhove klubko
28. říj 2018
Přidej se do https://www.modrykonik.cz/group/1924/ 😉😊
28. říj 2018
Bella batik 😉
28. říj 2018
Fajn příze na šátek je i Diva batik (na běžný šátek stačí 2 klubka).
28. říj 2018



dělám ted šátek z duhového klubka. Nikdy jsem jiný neháčkovala, taknevim.
Vlastně ještě dětem šátek z Bella Batik