Ja bych vzala nějaké měkké pastelky.... Maped možná, nejsou tvrdé a hezký se s nima maluje, stinuje
24. lis 2019
vendulak
autor@kimkatorka Tak mojí dceři už je 8 😀 a synovi 5 🙂 tak myslím, že by to už nějak zvládli 🙂 jen vymyslet čím... já zase úplně tvořivý typ nejsem 😀 😔
24. lis 2019
Dcerka by určitě zvládla i akvarelovy pastelky (vybarvis pastelku a pak steteckem s vodou "roztahas" a vypadá to jemneji - Mondeluz třeba 😊
24. lis 2019

Také jsem ho pořídila. Barvit zatím nebudem, syn je ještě malý.