I když adventní kalendář mám pro děti už připravený - naplněný, neodolala jsem a objednala ještě tenhle Betlém - adventní kalendář po kterém jsem pokukovala už minulý rok 😍 . A ráda bych poprosila zda by jste některé neměla tip čím ho dětem nechat vymalovávat? V tipu při koupi byly fixy, ale jejich fanouškem úplně nejsem ☹ raději bych něco "jemnějšího" 😀 , předem děkuji za každý tip 😉
Ja bych vzala nějaké měkké pastelky.... Maped možná, nejsou tvrdé a hezký se s nima maluje, stinuje
@kimkatorka Tak mojí dceři už je 8 😀 a synovi 5 🙂 tak myslím, že by to už nějak zvládli 🙂 jen vymyslet čím... já zase úplně tvořivý typ nejsem 😀 😔
Dcerka by určitě zvládla i akvarelovy pastelky (vybarvis pastelku a pak steteckem s vodou "roztahas" a vypadá to jemneji - Mondeluz třeba 😊

Také jsem ho pořídila. Barvit zatím nebudem, syn je ještě malý.