Maminky, nemáte prosím zkušenost, když na Lidl-shopu je u zboží uvedeno: Ale zboží je na cestě a již brzy bude skladem. Jak dlouho tak trvá než bude skutečně skladem k objednání? Dívám se už několik dní a stále nic, a potřebovala bych už ostatní zboží z objednávky objednat ☹
napiš si na FB LIDLu, tam ti řeknou obratem kdy bude zboží naskladněno
já koukám na poličku do koupelny už několik měsíců a stále nic......
Zkus to vzdycky v prubehu celeho dne. Ja takhle vysledovala, ze odpoledne kalhoty uz nemaji ale jsou na ceste a druhy den rano tam byvaji uplne v pohode 🙂
@crazy_girl3 Díky, zkusím 🙂
@crazy_girl3 Mohu se ještě zeptat - to jim píšete nějak přímo na zeď nebo nějak zprávu? Nemohu to tam najít... Díky.
Psala jsem přímo na zeď s odkazem na produkt, který mě zajímal. Odpověděli následující den.
Já jsem na jedno triko čekala asi 3 týdny 😖
ja jim jednou psala a v podstate kdyz neni tak není. a v soucasne chvili nebyli schopni rict kdy bude.
@jajkaz Když já se právě bojím, že mi zatím vyprodají to ostatní ☹ . Já dala tenhle výrobek do košíku jako první, to skladem byl, než jsem tam dala ostatní tak skladem nebyl ☹ zase se mi to nechce objednávat později samostatně, protože je to menší věc a pak by stála jen nepatrně víc než samotné poštovné ☹ . Chjo ☹
mně dnes po čtyřech dnech, kdy to měli odeslat napsali, že toho mají hodně a že se dodání opozdí..
@vendulak přesně tak, necháte jim příspěvek na zdi. odpověděli mi ještě ten den
Já ti rozumím, taky se mi už párkrát stalo, že než jsem dokončila nákup, něco mi z košíku zimzelo. Dělala jsem si legraci, že nejen v prodejnách, ale i v eshopu si člověk musí dávat pozor, aby mu někdo nevybral košík 😀
Je to nahoubelec, mají dat info je x není.
tak ja uz na jedno zbozi co je na ceste a brzo bude skladem cekam pres mesic. Volala jsem na zakaznickou linku a tam mi pani rekla, ze se zepta v nakupu a vzala si muj mail. Treti den mi psala, ze neni zaruceno, ze zbozi bude naskladneno, jedine porad kontrolovat stav v e-shopu. Vzdavam a objednavam jinde 🙂
@mandelynka2 Taky se bojím, že to tak dopadne ☹. Ale právě jsem si myslela že ten Lidl je takovej serióznější, ale asi nic no ☹
@vendulak tak, ted v pondeli v Lidlu byl vyprodej a narazila jsem tam na to zbozi co jsem pres mesic nahanela za polovic 😁 tak si rikam, ze to tak proste melo byt, ze jsem to nesehnala driv 🙂
📍