icon

Po dvou dnech doma 🙂. A to ty rajčata, papriky, pórky a dýně teprve začínají 😀

avatar

Muzete mi prosim prozradit jak vypestujete takovy krasny porek? Ja mam vzdycky takove zdechlinky. :(

2. srp 2017
avatar

Krasny pohled na vitaminky 🙂

2. srp 2017
avatar

@meminy794 Zdravím, já ani nevím jak 😀. Přijde mi ještě celkem "malý", ale chceme je vyndavat letos brzy, loni jsme nechali déle a byli samý brouček :-/. Jinak koupíme prostě sazeničky, sázíme je co nejhlouběji to jde, a necháváme ještě kolem řádky kopečky hlíny aby se postupně ještě trochu přihrnovali. A přihrnujeme a zaléváme dokud prostě nevyrostou 🙂. My jsme celkově takový hrozní zahradníci amatéři stylem pokus omyl no, a něco se prostě povede a něco ne 😀.

2. srp 2017
avatar

@vendulak Moc dekuji pristi rok zkusim 🙂 letos je u nas uroda 00nic.. :( a kupujete primo urcity druh seminek? 🙂

2. srp 2017
avatar

@meminy794 Já většinou nekupuji semínka, ale v zahradnictví malé sazeničky 😉

2. srp 2017
avatar

@vendulak aha dekuju 🙂

3. srp 2017