Ty z Tesca kupuji take a voni teda nadherne. A stoji kolem 40,- 😉
6. říj 2019
Kupovala jsem teď úžasné vonící ve skle v globusu za 60kc
6. říj 2019
Mně nejvíc voní svíčky z IKEA. Hlavně zelené jablečné a červené lesní plody.
6. říj 2019
Já teď koupila z pepco a voní moc pěkné, je taky ve skle a za 35,-
6. říj 2019
Já tedy nic lepšího nesehnala. Používám už 17 let..
6. říj 2019

Já si ráda kupuju ve skle třeba v Tesco, globusu, teď nedávno jsem koupila v Mobelix. Voní krásně a intenzivně, provoní celý obývák