Osvědčilo se nám pouzdro, kde se nemusely rovnat pastelky. Byly jen úchyty na pera a tužky a jinak místo na volně ložené pastelky.
21. led 2020
Dcera ma druhym rokem bagmaster a vypada porad pekne 🙂
21. led 2020
21. led 2020
u nás ve škole nechtěli rozkládací pouzdra, že zavazí na lavici. koupili jsme stejný co už tady je, ale značku oxy. taky si myslím, že část na pastelky bez poutek je daleko lepší. https://activacek.cz/produkt/poudrzo-oxy-dots-7...
21. led 2020
starší holky (chodí už do 3. + 5, třídy) mají obě walker od schneiders , penál je to kvalitní a drží už 3. rok - má ho od 1. třídy ) : https://potreby-kancelarske.eu/studentsky-penal...
22. led 2020



Máme topgal, už druhým rokem a pořád jako nový