Holkyy manžel chce vědět co si přeju k Vánocům. Ale já fakt nevím 😀 poraďte co vás by potěšilo? Mě přijde,že nic nutně nepotřebuju, oblečení nemá cenu když se teď kulatím,parfém mám... jediné co mě napadá je kůlma,tu sem vždycky chtěla ale aby byla i pro nemehla 😀 protože mohe poslední kůlmování s půjčenou kónickou kůlmou dopadlo tak,že sem si popálila ucho,prsty a ruku a ještě k tomu výsledek stál za prd.
Ja si taky nic nepreju. Tak jsem si rekla o nocni kosili do porodnice.
a co těhotenskou masáž? hodně si to holky chválej 🙂
Taky mám letos problém a vymyslela jsem v podstatě jen kulmu. Na výběr jsem dala jeziskovi mezi nějakou automatickou Babyliss, která je pekelně drahá a aklasickou konickou. Jinak nevím, ježíšek určitě donese něco z pandory 🙂
Velkou pěknou kabelku,pak vyuzijes jako tašku na kocar?
Určitě tu kulmu,ikdyby to byl zatím jediný dárek. 🙂 A třeba cokoli co Vás potěší.Já jsem si napsala o deštník s vykrajovanými obrubami,hypoalergení řasenku,naušnice,noční košilku(saténovou s krajkou) a spodní prádlo.Co vybere Ježíšek je ve hvězdách.Všechno to samozřejmě nebude. 😀
masáž, pedikúra, kosmetické ošetření, parfém, jóga pro těhotné...
Tak treba tu kulmu - je to o cviku ;) nebo vlasovou kosmetiku, knizku, botky, nejaky krem, nausnice ;)