icon

Prosím o názory, pořídili by jste péřovou zavinovačku z druhé ruky? Po dvou dětech? Normálně mi věci z druhé ruky nevadí, ale u toho peří si nejsem jistá...

avatar

Perovou ne

30. říj 2015
avatar

Pokud máte sušičku, dá se vyprat a usušit. Jinak bych do toho taky nešla.

30. říj 2015
avatar

Asi bych neporizovala vubec 🙂

30. říj 2015
avatar

@luvisa sušičku mám, říkala sem si že bych ji nechala třeba i vyčistit v čistírně? prostě pořád si nejsem jistá jestli je to z hygienického hlediska ono. Přece jen to peří je něco jiného než klasická rychlozavinovačka, kterou vyperu.

30. říj 2015
avatar

Zavinovacku mi malý několikrát procural, poblinkal, takže toto bych očekávala ze se mohlo stát i jinde a určitě bych proto nekupovala z druhé ruky perovou kterou bych nemohla poradně vyprat na vyšší stupeň

30. říj 2015
avatar

@kattyd no paní psala, že nehoda nebyla žádná, ale tak napsat může cokoliv právě... no asi to ještě nebudu hrotit...

30. říj 2015
avatar

Nesla bych do toho

30. říj 2015
avatar

To bych ji neverila. Mela jsem prave perovku u starsiho a myslela, jak ji nevyuzije mladsi a nakonec jsem ji vyhodila.

31. říj 2015
avatar

Ja bych koupila novou mne se vyplatila

31. říj 2015
avatar

@vendy1407 je pravda, že záleží na zacházení. Já měla dvě a po každém použití jsem ji dávala na slunce nebo mráz.

31. říj 2015