Prosím o názory, pořídili by jste péřovou zavinovačku z druhé ruky? Po dvou dětech? Normálně mi věci z druhé ruky nevadí, ale u toho peří si nejsem jistá...
Pokud máte sušičku, dá se vyprat a usušit. Jinak bych do toho taky nešla.
30. říj 2015
Asi bych neporizovala vubec 🙂
30. říj 2015
Zavinovacku mi malý několikrát procural, poblinkal, takže toto bych očekávala ze se mohlo stát i jinde a určitě bych proto nekupovala z druhé ruky perovou kterou bych nemohla poradně vyprat na vyšší stupeň
30. říj 2015
Nesla bych do toho
30. říj 2015
To bych ji neverila. Mela jsem prave perovku u starsiho a myslela, jak ji nevyuzije mladsi a nakonec jsem ji vyhodila.
31. říj 2015
Ja bych koupila novou mne se vyplatila
31. říj 2015
Perovou ne