icon

Vyráběl tu někdo prosím kuchyňku? Nějak nevím z čeho vyrobit varnou desku nemáte někdo tip?

avatar

mrkněte na můj blok. Stříbrná tapeta a na ní vystřižené samolepící filc pod nábytek.

9. led 2016
avatar

@eva267 koukám, super! ale kde se takový samolepící filc dá sehnat? zatím jsem to nikdy neviděla. JO a můžu se zeptat jak máte udělané ty knoflíky?jsou na pevno nebo se s nimi dá točit? Chtěla sem po manželovi něco takového i na troubu ale tvrdil mi že by byly na pevno. A ta pracovní deska to je tapeta? Taky bych chtěla něco takového sehnat

9. led 2016
avatar

knoflíky se otáčí, jsou do desky přichycené normálně vrutem, který není dotažený. stříbrná samolepící folie i filc je z OBI. Folii měli mezi tapetama a filc u nábytkového kování.

9. led 2016
avatar

pracovní deska je lamino, taky z OBI

9. led 2016
avatar

My mame "elektricky sporak" - muz udelal z cerne gumy velka kola a nalepil je na stary natreny nocni stolek

10. led 2016
avatar

My jsme dělali plynovou 🙂 Zrcadlová fólie, na tom kolečka z černé fólie a hořáky ze dřívek. 🙂

10. led 2016