Zkoušel někdo objednávat v rámci "black friday" na feedo??? už od včerejška to zkouším a píše mi to, že slevový kód není platný!
Mne to tez slo,ale musite byt registrovana a prihlasena.
28. lis 2015
Tak tam zkuste cvicne i nejakou hracku jestli vam to nacte kod
28. lis 2015
Zrovna jsem to odeslala 🙂