icon

Zkoušel někdo objednávat v rámci "black friday" na feedo??? už od včerejška to zkouším a píše mi to, že slevový kód není platný!

avatar

Zrovna jsem to odeslala 🙂

28. lis 2015
avatar

@marianned a kód fungoval?mě to už od včera nejde pořád to hlásí stejnou chybu, neplatný kód

28. lis 2015
avatar

@vendy1407 Fungoval. Napsala jsi ho velkým písmem bez mezery?? Jinak mě nic nenapadá, já s tím neměla problém.

28. lis 2015
avatar

Mne to tez slo,ale musite byt registrovana a prihlasena.

28. lis 2015
avatar

@marianned no te´d sem si všimla že je to možná tím, že tam mám šouplé i pleny?
@leneee

28. lis 2015
avatar

@vendy1407 Jo, musíš být registrovaná. Plenama to nebude, sleva se uplatní jen na to, na co je, taky jsem tam měla věci, na které neplatila...

28. lis 2015
avatar

@marianned tak jsem se přihlásila a stejně mi to nefunguje, možná se dětská kosmetika nepočítá do kojeneckých potřeb

28. lis 2015
avatar

Tak tam zkuste cvicne i nejakou hracku jestli vam to nacte kod

28. lis 2015