Lidičci, nouzově prosím strašlivě moc, nemáte někdo k darování kus kuchyňské linky s dřezem a elektrický sporák? Klidně starší, na "dožití"?
  Za odvoz - nejlépe Třebíč a okolí.
  Děkuji za případné reakce.

   zeptam se mamky
   🙂

   6. led 2014

   @jajinax Jani, děkuji...

   6. led 2014

   @vera_vila co se děje Věry?

   6. led 2014

   @mersy Marcelko, u nás naštěstí nic, je to pro kamarádku, mají problémy s dodavatelem stavby, něco jim nasliboval, na kuchyň dostal peníze, ale stále nedodal, ačkoliv je kuchyň užá dávno vyrobená, takže to vypadá, že se s ním budou ještě dlouho dohadovat a už se museli přestěhovat a nemají kam dát nádobí a hlavně kde ho umývat a kde vařit...

   6. led 2014

   @vera_vila ty jo, ještě že už tohle máme za sebou a bydlíme, nezávidím, lež nemůžu pomoct, starou kuchyň nemáme...

   7. led 2014

   @jihajiha Tak oni taky bydlí, ale bohužel bez kuchyně a s problémama ☹

   7. led 2014

   @vera_vila ty jo, tak to si nedovedu představit, bych asi zbláznila, nastěhovat a nemít možnost normálně fungovat... mazec fakt.

   7. led 2014

   @jihajiha Museli se stěhovat, na byt měli nasmlouvaného nájemníka, navíc všechno měli slíbené, že barák bude komplet obyvatelný do 30.9. ☹ Chlapovi už začala vyhrožovat policií a trestním oznámením na pokus o podvod, tak se asi lekl a slíbil jí kuchyň do 14 dní, že to nějak zařídí, tak jsem fakt zvědavá

   7. led 2014

   Měla bych za odvoz kombinovaný (plyn, el.) koncem března. Jsme z Prahy.

   23. led 2014

   @koada Dobrý den, děkuji... Bohužel plyn zavedený v kuchyni nemají a na konci března už je pozdě ☹ Každopádně ale i tak moc děkuji za nabídku pomoci.

   23. led 2014