icon

Stojí k zamyšlení 😉

3
avatar

Vylepit na lednicku 🙂a opakovat,hlavne nespokojenym chlapum :-P

30. říj 2014
avatar

Jak pravdive.

30. říj 2014
avatar

Moc hezký

30. říj 2014
avatar
1. lis 2014
avatar

Souhlasim, tohle ma neco do sebe!!!!

1. lis 2014
avatar

naprosto souhlasím a snažíme se s chlapem dodržovat,už nám oprava zachránila manželství

11. lis 2014